Atribuită Cumpărare directă

Licenta CAL Windows Server Standard Edition 2019 x 64 OLP NL Gov UsrCAL Licenta CAL Windows Server Standard Edition 2019 x 64 OLP NL Gov UsrCAL 100 Utilizatori/device PC -uri pentru contul Microsoft al ABADL

Număr anunț
DA25662747
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
Cod CPV
48600000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.300 RON
Valoare atribuită
19.300 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.300 RON

din 19.300 RON estimat