Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE SI MONTARE ECHIPAMENTE DE CALCUL SI REALIZARE RETEA SPS CRISTIAN CONFORM CANTITATILOR SOLICITATE. VA RUGAM DACA SUNTETI INTERESATI SA NE TRIMITETI O OFERTA DETALIATA PENTRU ANALIZA.

Număr anunț
DA25657878
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Furnizor / câștigător
ASK CENTER SERVICE SRL (CUI 33295781)
Cod CPV
42512000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132.208,36 RON
Valoare atribuită
132.208,36 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132.208,36 RON

din 132.208,36 RON estimat