Atribuită Cumpărare directă

Membrana, PU, 117-1359, 1.5 x 1.5, 985R - pret unitar: 147,68 Lei 01680 – Clema fixare, 304SS, 118.0mm - pret unitar: 7,11 Lei 00278 – Cleste cleme - pret unitar: 224,73 Lei

Număr anunț
DA25675434
Autoritate contractantă
S.C. AQUASERV S.A. (CUI 16775941)
Furnizor / câștigător
WATER ENGINEERING INTERNATIONAL SRL (CUI 35895391)
Cod CPV
42955000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
91.216,90 RON
Valoare atribuită
91.216,90 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

91.216,90 RON

din 91.216,90 RON estimat