Atribuită Cumpărare directă

DISPENSER PLASTIC SAPUN LICHID 500ML 10 10.5 DISPENSER HARTIE IIGIENICA PROF 20 41 DISPENSER HARTIE PROSOP ZZ 10 41 COS GUNOI 35L CU PEDALA 10 24.37 PROSOP PLIAT ZZ 40 3.68 HARTIE PROFESIONALA ALBA AV 120 2.5 DEZINDEZINFECTANT MAINI 500ML 40 40

Număr anunț
DA25690802
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC SPIRU HARET BZ (CUI 4234080)
Furnizor / câștigător
KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.625,90 RON
Valoare atribuită
3.625,90 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.625,90 RON

din 3.625,90 RON estimat