Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta ASB doreste achizitionarea unui nr. de 9.600 buc. manusi de unica folosinta/96 cutii a cate 100 buc/cutie, astfel: - 3.200 buc manusi marimea M /32 cutii; - 3.200 buc manusi marimea L /32 cutii; - 3.200 buc manusi marimea XL /32 cutii; Achizitia se va finaliza prin transmiterea unei comenzi.
- Număr anunț
- DA25666236
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.760 RON
- Valoare atribuită
- 5.760 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.