Atribuită
Cumpărare directă
Publicarea in ziarele Jurnalul National si Crai Nou din data de 27.05.2020 a anuntului: "Primăria Comunei Baia, judeţul Suceava, organizează licitaţie publică cu strigare în ziua de 22.06.2020, ora 9.00, 10.00, 11.00, 12.00 în vederea vânzării a 16 loturi teren în suprafață totală de 11.676 mp, aparținând domeniului privat al Comunei Baia. Data limită de depunere a documentelor: 18.06.2020, ora 1400. Pentru documentaţie şi relaţii suplimentare vă puteţi adresa la secretariatul primăriei între orele: 0900-1500 sau la telefon: 0230 572 504 interior 1.
- Număr anunț
- DA25682971
- Autoritate contractantă
- Comuna BAIA (CUI 4674790)
- Furnizor / câștigător
- METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI 29898288)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 243,70 RON
- Valoare atribuită
- 243,70 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.