Atribuită Cumpărare directă

Lant motoferastrau Husqvarna 34d-365 Segment piston motoferastrau Husqvarna 365 Pompa ulei 455 Lant motoferastrau Husqvarna 36d-455

Număr anunț
DA25682998
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI 11054529)
Furnizor / câștigător
TACO SYSTEM SRL (CUI 12386623)
Cod CPV
42600000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
449,15 RON
Valoare atribuită
449,15 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

449,15 RON

din 449,15 RON estimat