Atribuită Cumpărare directă

CONFORM OFERTA DEPUSA SI INREGISTRATA NR. 229912/12.05.2020 SI CAIET DE SARCINI

Număr anunț
DA25661393
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SI MEDICALA (CUI 22970653)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.759,14 RON
Valoare atribuită
16.759,14 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.759,14 RON

din 16.759,14 RON estimat