Atribuită Cumpărare directă

PACHET DIVERSE ARTICOLE: MANUSI LATEX 100BUC/CUT-1BUC; GEL MAINI IGIENIZANT 500ML DREISNER-6BUC; MASCA CHIRUGICALA CU ELASTIC-100BUC.

Număr anunț
DA25716369
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA TULCEA (CUI 3430185)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI 32463445)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
720,24 RON
Valoare atribuită
720,24 RON
Data publicării
29.05.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

720,24 RON

din 720,24 RON estimat