Atribuită
Cumpărare directă
Plic C6 siliconic alb - 3000 bucati x 0,08 lei Perforator 30 coli - 3 bucati x 19,50 lei Capsator 30 coli 1 bucata x 16,50 lei Calculator 16 digits - 1 bucata x 74,00 lei Pix cu mecanism - 5 bucati x 1,20 lei Radiera- 2 bucati x 1,90 lei USB 64 Gb. metalic - 5 bucati x 65,00 lei Post it 75x75 neon - 10 bucati x 1,40 lei Banda corectoare 4,2mm x 8m - 5 bucati x 6,85 lei Dosar plastic - 100 bucati x 0,45 lei Tavite documente plastic - 5 bucati x 7,95 lei
- Număr anunț
- DA25701853
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 856,80 RON
- Valoare atribuită
- 856,80 RON
- Data publicării
- 27.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.