Atribuită Cumpărare directă

Pantaloni de trening pacienti, Compozitie:100% bumbac Diferite marimi si culori

Număr anunț
DA25681538
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA (CUI 5021730)
Furnizor / câștigător
MAXIMOD S.R.L. (CUI 5799589)
Cod CPV
18300000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.480 RON
Valoare atribuită
12.480 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.480 RON

din 12.480 RON estimat