Atribuită Cumpărare directă

Cauciuc buretos (spongios)-5 placi-1320 lei Cauciuc buretos (spongios)-2 placi-940 lei Covor Cauciuc antiderapant-10 ml-1100 lei Covor Cauciuc NBR cu I inserție-5 ml-1210 lei

Număr anunț
DA25693869
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
ELINKTRON TECHNOLOGY SRL (CUI 24205178)
Cod CPV
33682000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.570 RON
Valoare atribuită
4.570 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.570 RON

din 4.570 RON estimat