Atribuită
Cumpărare directă
Tocator tip industrial cu brat lateral cu o latime de lucru de minim 190 cm, numar ciocane minim 18 ,cutie viteze externa, cu protectie socuri si tavalug spate ajustabil cu inclinare +90 grade / -45 grade , deplasare laterala ,valve antisoc, protectie resturi cu lant si cauciuc cu un necesar de putere de minim 80 cp.
- Număr anunț
- DA25662729
- Autoritate contractantă
- COMUNA GOICEA (CUI 5046700)
- Furnizor / câștigător
- MABO VISION (CUI 33321201)
- Cod CPV
- 16630000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.580 RON
- Valoare atribuită
- 20.580 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.