Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari schimbare corpuri de iluminat public existente cu corpuri de iluminat LED, comuna Sanmartin. Dorim executarea lucrarilor mai sus detaliate, conform antemasuratorii anexate prezentei initieri. Prin oferta depusa nu poate fi depasita valoarea estimata de 140.000,00 lei fara TVA. Dupa deliberarea ofertei de catre autoritatea contractanta, in cazul in care oferta dvs. este acceptata, aveti obligatia depunerii ofertei in forma de deviz in maxim 5 zile de la acceptarea ofertei depuse de dvs.
- Număr anunț
- DA25698681
- Autoritate contractantă
- Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
- Furnizor / câștigător
- ELESAL SRL (CUI 16376681)
- Cod CPV
- 45310000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 140.000 RON
- Valoare atribuită
- 140.000 RON
- Data publicării
- 27.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.