Atribuită Cumpărare directă

manusi uf cutie 8*8,40; sonerie 1*21,01; baterii 2*0,84; manusi uf cutie 3*5,04; dezinfectant 1*29,41; vopsea pitura 2*9,24; riglete 3*3,36; riglete 3*2,52; cuier 1*5,88; burghiu 1*10,08; dibluri set 1*1,68; baterii 18*0,84; pensula 1*8,40; pensula 1*6,72; baterii 1*2,94; set vopsit 2*8,40; rezerve burete 10*2,10; pensula 2*10,08; pensula 2*8,40; pensula 1*2,52; pensula 1*3,36; perie sarme 1*2,94; folie kg 1,15*7,56; baterie 9v 1*2,94; bec 1*1,68 ;maturi 2*8,40; cozi 2*3,36; brichete foc 4*4,20; aprinzator 5*4,20; vopsea ideea 5*15,13; pensula 1*4,62; bec led 6*8,40; lacat 1*5,88; manusi lucru 28*5,04; manusi lucru 7*2,94

Număr anunț
DA25676970
Autoritate contractantă
Orasul Avrig (CUI 4241087)
Furnizor / câștigător
MILENA COM S.R.L. (CUI 15721714)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
677,82 RON
Valoare atribuită
677,82 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

677,82 RON

din 677,82 RON estimat