Atribuită Cumpărare directă

- Fiat Ducato - Dată început asigurare: 01/06/2020 - Dată sfârșit asigurare: 31/05/2021 - S.A. invaliditate: 2.000 -S.A. deces: 1.000 - S.A. bagaje: 100

Număr anunț
DA25667317
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA UNIREA BRANISTEA (CUI 21716984)
Furnizor / câștigător
UNIQA ASIGURARI SA (CUI 1813613)
Cod CPV
66512100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51,30 RON
Valoare atribuită
51,30 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51,30 RON

din 51,30 RON estimat