Atribuită
Cumpărare directă
1 GEANTA LAPTOP BUC 1 96.64 96.64 18.36 2 AGRAFE BIROU 33 MM CUT 5 0.84 4.20 0.80 3 CAPSE 24/6 CUT 10 1.26 12.61 2.39 4 BANDA DUBLU ADEZIVA ANKER BUC 2 16.81 33.61 6.39 5 BANDA DUBLU ADEZIVA BUC 9 3.36 30.25 5.75 6 INCARCATOR WIRELESS BUC 1 147.06 147.06 27.94 7 STAMPILA PRINTER 20 BUC 1 33.61 33.61 6.39 8 HARTIE COPIATOR A4 TOP 15 12.61 189.08 35.92 9 HARTIE COPIATOR A3 TOP 5 29.41 147.06 27.94
- Număr anunț
- DA25698626
- Autoritate contractantă
- COMUNA MILOSESTI (CUI 4427897)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 694,12 RON
- Valoare atribuită
- 694,12 RON
- Data publicării
- 27.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.