Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile de curățenie zilnică (luni- vineri în zilele lucrătoare) la spațiu de birouri (sediu social din str. Baba Novac, nr. 9, sector 3, București) în afara intervalului orar 9.00- 18.00 împreună cu serviciile de curatenie generală semestrială și serviciile de curățenie generală la fiecare 6 luni în perioada 22.05.2020 – 31.12.2020. serviciul include toate materialele de curatenie necesare.
- Număr anunț
- DA25674123
- Autoritate contractantă
- TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
- Furnizor / câștigător
- INTEGRATED CLEANING SOLUTIONS SRL (CUI 32387402)
- Cod CPV
- 90910000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.592,80 RON
- Valoare atribuită
- 26.592,80 RON
- Data publicării
- 22.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.