Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul include : - 110 buc dozator inox lucios, 800 ml, cod DS ES-L * 73.75 lei = 8112.50 lei Dozator sapun lichid inox 800 ml Dozatorul pentru sapun lichid din inox este unul dintre produsele de igiena indispensabile spatiilor profesionale, fiind conceput special pentru a combina designul elegant cu fiabilitatea si usurinta in utilizare. Dispenserul are o capacitate medie, de un 800ml, fiind recomandat in special pentru spatiile cu trafic mediu sau mic de vizitatori: de la cafenele si baruri la spatii de birouri sau cabinete medicale. Este dotat cu un sistem antivandalism performant si poate fi folosit atat cu sapun lichid obisnuit, cat si cu gel de dus, sampon, dezinfectant sau gel antiseptic. Caracteristici: Dispenser pentru sapun lichid inox, cu capacitate de 800ml Design ergonomic, modern si functional Dozatorul este simplu de utilizat, prin actionare mecanica Actionat de o pompa din inox Reincarcarea se realizeaza cu usurinta, rezervorul fiind prevazut cu un sistem de inchidere cu cheie Dispune de un sistem de prindere antivandalism Dotat cu un vizor de nivel, care va permite sa urmariti in permanenta consumul, in vederea reincarcarii Caracteristici tehnice: Material: Inox Culoare: gri inox Capacitate: 800 ml Dimensiuni: 185x114x65
- Număr anunț
- DA25682597
- Autoritate contractantă
- TURSIB S.A. (CUI 789401)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
- Cod CPV
- 39831700-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.112,50 RON
- Valoare atribuită
- 8.112,50 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.