Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta doreste sa achizitioneze dotari necesare invatamant online ca urmarea a ORDINULUI nr.4.135 din 21 aprilie 2020 al ministrului educatiei si cercetării privind aprobarea Instructiunii pentru crearea si/sau întărirea capacitătii sistemului de învătământ preuniversitar prin învătare on-line.Pachet tablete PC conform detaliere furnizor.
- Număr anunț
- DA25678715
- Autoritate contractantă
- COMUNA COARNELE CAPREI (CONSILIUL LOCAL COARNELE CAPREI) (CUI 4541238)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 30213200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.450,55 RON
- Valoare atribuită
- 46.450,55 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.