Atribuită Cumpărare directă

TCA Dent pentru cauterizarea locala a mucoasei, acid tricloracetic 35%, 10 ml solutie si 1 aplicator rezerva, 1 cutie TINE LOC DE COMANDA

Număr anunț
DA25695560
Autoritate contractantă
Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
33141800-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147,14 RON
Valoare atribuită
147,14 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147,14 RON

din 147,14 RON estimat