Atribuită Cumpărare directă

Amenajare sediu SPCLEP Uivar in conformitate cu oferta economica nr.. 3543/25.05.2020 depusa la sediul autoritatii contractante. Termen de executie maxim 30 de zile garantie 2 ani garantie de buna executie 5% perioada de mobilizare maxim 2 zile de la semnarea contractului si deschiderea contului de garantie de buna executie

Număr anunț
DA25704264
Autoritate contractantă
COMUNA UIVAR (PRIMARIA COMUNEI UIVAR TIMIS) (CUI 9640615)
Furnizor / câștigător
MARTON DIRECT CONSTRUCT S.R.L. (CUI 41303095)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.844,75 RON
Valoare atribuită
31.844,75 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.844,75 RON

din 31.844,75 RON estimat