Atribuită Cumpărare directă

64520893 RTC INDEX AUTOAD PLASTIC/ BU 3 78119336 GPV PLIC TB4 SILICON/10B PC 2 57807893 ROM PLIC C4 SILICON IF 1 47404454 DON TUS PT STAMPILA 30ML/ BU 1 34618819 BLC YELLOW H COP A4/80GR CU 8 25992843 SCH MARKER 1-3MM/ASORT BL 10 92632405 PGN FILE PROTECTIE A4/40 BU 5 24300071 RTC SEPARATOR CARTON 100 SE 3 54411434 HER BIBL.PP VERDE A4/5 BU 1 25796608 RTC BIBL.PP LUX ALBS A4/5 BU 1 25844556 RTC BIBL.PP LUX ALBS A4/7 BU 1 25941923 RTC BIBL.PP LUX VERDE A4/ BU 1

Număr anunț
DA25711643
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE LAZAR BARCANESTI (CUI 30651086)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
752,73 RON
Valoare atribuită
752,73 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

752,73 RON

din 752,73 RON estimat