Atribuită
Cumpărare directă
Pachet piese de schimb pentru generator oxigen format din: -purja automata temporizata tip CTD - 1 buc - buton de urgenta compresor aer - 1 buc - contactor trifazic 25A, 600 V, bobina 24V, 50 Hz, contact ND + NI - 1 buc - filtru aer pentru compresor - 2 buc
- Număr anunț
- DA25706241
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
- Furnizor / câștigător
- MED IND ENGINEERING S.R.L. (CUI 40345238)
- Cod CPV
- 31161800-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.410 RON
- Valoare atribuită
- 1.410 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.