Atribuită
Cumpărare directă
NUMAR REFERINTA: Pachet materiale de curatenie COD SI DENUMIRE CPV: 39831240-0 PRODUSE DE CURATENIE (REV.2) UNITATE DE MASURA: pachet DESCRIERE: Denumire UM Cantitate Pret unitar Valoare Dozator prosop ZZ Tork 553100 buc 6 54 324 Prosop hartie ZZ verde, 250 foi/pach SI pach 30 2.4 72 Lotiune pentru maini cu 70% alcool KILLCO 5 L bid 3 235 705 Galeata ovala 13l + storcator buc 8 10.8 86.4 Mop... ...mai departe
- Număr anunț
- DA25667485
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ICLOD (CUI 18017161)
- Furnizor / câștigător
- ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.277 RON
- Valoare atribuită
- 1.277 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.