Atribuită Cumpărare directă

Licenta Microsoft Exchange Standard Server CAL 2019 OLP NL Gov UsrCAL pentru contul Microsoft al ABADL Mentionam faptul ca la livrarea licentelor trebuie sa asigurati suport pentru migrarea contrurilor de mail de la platforma 2007 la platforma 2019

Număr anunț
DA25669229
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
Cod CPV
48300000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62.100 RON
Valoare atribuită
62.100 RON
Data publicării
22.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62.100 RON

din 62.100 RON estimat