Atribuită
Cumpărare directă
TABLETA CONFORM ANUNTULUI DE ACHIZITIE DIRECTA NR. 1331/19.05.2020. Limba Romana,Engleza,Germana,Spaniola,Maghiara Franceza, Olandeza, Rusa, Italiana etc. Tip SIM Mini SIM Retea 2G: 850/900/1800/1900 MHz; 3G:UMTS:900/ 2100 MHz Dimensiuni Dimensiuni 188,8x107,8x10,5 mm Greutate 257g Display Tip LCD Touchscreen Touchscreen Capacitiv, Multitouch Dimensiuni 7" Rezolutie 1024x600px Caracteristici SO Android™ 8.1, Oreo GO edition CPU Cortex®-A7 1,3GHz Quad-Core GPU Mali 400 GPS Da AGPS Da Functie de apelare Da Memorie Flash 8GB Memorie RAM 1GB Memorie externa Pana la 128GB prin microSD card Widget Da Multitasking Da Radio FM Da Design Slim Culoare Negru Sunet 3.5mm jack Da Difuzor Da Tip alerta Vibratie, ringtone Video Redare HD Redare flux HD Aplicatii Selfcare Da Bit Defender Da Camera Rezolutie camera frontala 2MP Geotagging Da Date 3G HSDPA 21,1Mbps/HSUPA 5.76Mbps EDGE Class 10 GPRS Class 10 Bluetooth Da 4.0 WLAN WiFi 802.11 b/g/n USB Da 2.0, micro USB Senzori Accelerometru Da Internet Social networking Da E-mail Da Aplicatii Da Hotspot Tethering prin Wi-Fi, Tethering prin BT Baterie Capacitate Li-Pol 2800mAh Tip incarcator DC 5V, 1500mA Timp utilizare Pana la 464min Timp stby Pana la 250h Continut pachet Tableta, manual de utilizare, certificat de garantie, alimentator, cablu de date USB
- Număr anunț
- DA25698961
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA "CONSTANTIN PAUNESCU" RECAS (CUI 4527390)
- Furnizor / câștigător
- INTERCRIS SRL (CUI 4333130)
- Cod CPV
- 30213200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65.520 RON
- Valoare atribuită
- 65.520 RON
- Data publicării
- 27.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.