Atribuită Cumpărare directă

Seria UT100 este special concepută pentru diagnosticarea automobilelor. Combină funcțiile RPM, DWELL și alte funcții de multimetru. Seria este utilă pentru personalul de întreținere al automobilelor pentru a diagnostica vehiculele tradiționale și vehiculele electrice hibride. Specificatii tehnice Tensiune DC (V): 1000 V, ± (0,5% + 3) Tensiune AC (V): 1000 V, ± (1% + 3) Curent DC (A): 10A , ± (1% + 2) Curent AC (A): 10A , ± (1,2% + 5) Rezistență (Ω): 40MΩ, ± (1% + 5) Capacitate (F): 100μF, ± (3% + 5) Frecvență (Hz): 10Hz ~ 1MHz, ± (0,1% + 4) Temperatură (° C): -40 ° C ~ 537 ° C, ± (1% + 10) Afisasj maxim: 3999 Scalare automată Oprire automată MAX / MIN / RS-232 Lumina de fundal LCD Interfață USB Impedanță de intrare pentru DCV: aproximativ 10MΩ Dwell / Tach 4CYL / 6cyl / 8CYL, ± (3% + 5) Alimentare: baterie de 9V (6F22) Afișaj: 65mm × 43mm Culoarea produsului: roșu și gri Greutatea netă a produsului: 370g Dimensiune produs: 180mm x 87mm x 47mm Accesorii standard: baterie, cabluri de testare, clip tip crocodil, cablu de interfață RS-232, CD cu software pentru PC, senzor de temperatură, soclu multifuncțional

Număr anunț
DA25711758
Autoritate contractantă
COMUNA BOD (CUI 4777213)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
399,68 RON
Valoare atribuită
399,68 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

399,68 RON

din 399,68 RON estimat