Atribuită Cumpărare directă

: Fise consultatii UPU - 500 x 0,55=275 Comenzi A4 - 3 x 7,5 = 22.5 NIR fara TVA Reacto 3ex - 6 x 7,5=45 Registru consultatii CNP - 6x7,5=45 Fise SSM - 20 x 1,6=32

Număr anunț
DA25672954
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC DETA (CUI 2503408)
Furnizor / câștigător
GORDIAN SRL (CUI 9222663)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
419,50 RON
Valoare atribuită
419,50 RON
Data publicării
22.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

419,50 RON

din 419,50 RON estimat