Atribuită Cumpărare directă

PRIMARIA MISCHII ACHIZITIONEAZA UNELTE GRADINARIT CE CONSTAU IN FOARFECA TIP NICOVALA SI FOARFECA GRADINA IN VEDEREA EFECTUARII UNOR LUCRARI DE TOALETARE SI INTRETINERE ARBORI, PLANTE, ARBUSTI SI GARD VIU.

Număr anunț
DA25717840
Autoritate contractantă
COMUNA MISCHII (CONSILIUL LOCAL MISCHII) (CUI 4554157)
Furnizor / câștigător
CLAUS MIH. IMPEX SRL (CUI 14971054)
Cod CPV
39241200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,88 RON
Valoare atribuită
226,88 RON
Data publicării
29.05.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,88 RON

din 226,88 RON estimat