Atribuită Cumpărare directă

mentenanta sistem de management al calitatii - 1. O revizuire a documentelor specifice sistemului de management al calitatii, in concordanta cu modificarile survenite in organizarea si desfasurarea activitatii specifice organizatiei si cu cerintele standardului ISO; 2.Realizarea analizei rezultatelor privind satisfactia clientului; 3.acordarea de asistenta specifica la intocmirea inregistrarilor specifice calitatii; 4. realizarea analizei indicatorilor specifici activitatii si elaborarea raportului de analiza de management.

Număr anunț
DA25718430
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
CONSEXPERT GRUP SRL (CUI 15889670)
Cod CPV
79411000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.700 RON
Valoare atribuită
1.700 RON
Data publicării
29.05.2020 00:00
Data finalizării
30.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.700 RON

din 1.700 RON estimat