Atribuită
Cumpărare directă
1.Role fax 210mm x 30m - 2 rola x 3.90 lei 2 Decapsator - 4 buc x 2.40 lei 3 Textmarker galben - 12 buc x 2.40 lei 4 Textmarker roz - 6 buc x 2.40 lei 5 Marker permanent 2,5mm negru - 6 buc x 2.00 lei 6 Marker permanent 2,5mm albastru - 6 buc x 2.00 lei 7 Creion corector - 3 buc x 4.80 lei 8 Banda corectoare - 3 buc x 3.60 lei 9 Post-it 75x75mm neon 48 buc x 1.40 lei 10 Buretiera cu gel - 2 buc x 4.80 lei 11 Dosar plic carton - 50 buc x 0.35 lei 12 Tus stampila 27ml negru - 2 buc x 4.20 lei 13 File protectie A4 100/set - I 5 set x 6.70 lei 14 Capsator 24/6 - 4 buc x 12.50 lei 15 Pix cu mecanism rosu - 20 buc x 1,40 lei 16 Lipici solid 20g - 10 buc x 3.50 lei 17 Cutter 9mm plastic - 6 buc x 0.80 lei 18 Foarfeca 21cm - 3 buc x 6.50 lei 19 Agrafe birou 33mm - 10 buc x 0.82 lei 20 Pix cu mecanism - 40 buc x 0.80 lei 21 Marker CD 1mm - 5 buc x 1.80 lei 22 Pix cu gel albastru - 24 buc x 1.50 lei 23 Tavite documente - 4 buc x 8.50 lei 24 Biblioraft plastifiat 8 cm A5 - 2 buc x 11.50 lei 25 Mine creion 0,5mm HB - 5 buc x 3.00 lei
- Număr anunț
- DA25711570
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Judeteana Lucian Blaga Alba (CUI 5253330)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 540,50 RON
- Valoare atribuită
- 540,50 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.