Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta intentioneaza sa achizitioneze urmatoarele tipuri de tonere conform oferta /24.02.2020: Toner Laserjet M1132 CARTUS EPS 549-CE285A/CRG 725/XL (2K)- 2 BUC Toner PHASER 3140-108RO0909-XEROX- 1 BUC Toner Canon MF 631 CN -NEGRU -- 1 BUC toner imprimanta epson M2400-EPS-405 EPS M 2400 (8K) -1 BUC LASERJET PRO MFP M125a -2 BUC IMPRIMANTA SCX 4623 F-EPS708- 10 BUC
- Număr anunț
- DA25681261
- Autoritate contractantă
- COMUNA LEU (CUI 4553631)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 664,74 RON
- Valoare atribuită
- 664,74 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.