Atribuită
Cumpărare directă
Mapa A4 din plastic 15 mm Centrum diverse culori 250 buc 3.99 997.50 Etichete autoadezive 1/pag 210 x 297 mm EXTE 2 top 24.50 49.00 Plic cu burduf 250 x 353 x 50 mm 100 buc 0.47 47.00 CARTUS TONER COMPATIBIL HP CE285A/CRG725 XL LASER 2 buc 62.00 124.00 Samsung ML-1640/2240/2241 Compatibil 1 buc 103.00 103.00 USB FLASH DRIVE 32GB KINGSTON USB 3.0 2 buc 24.70 49.40 Marker permanent OHP Schneider 224 M 1 mm negru 10 buc 3.08 30.80
- Număr anunț
- DA25680967
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COM SINMIHAIU ROMAN (CUI 29144772)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.400,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.400,70 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.