Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE MASINA DE SPALAT VASE REZISTENTA CUVA In urma constatarii conform contract a INTERVENTIEI LA CERERE a echipamentelor profesionale a rezultat urmatoarele piese defecte si componente care trebuiesc inlocuite pentru buna functionare a utilajelor . Locatia : OJASCA Echipament : 1. MASINA DE SPALAT VASE Pret componenta / piese ( franco beneficiar ) : *Rezistenta incalzire CUVA 3355394 / 1500w 1 buc = 364 lei *Lampa led prezenta tensiune rosu ( 1 buc / 42 lei ) x 3 buc = 126 lei Tarif de interventie / utilaj = 0 lei Manopera demontat /montat = 0 lei Deplasare conform contract = 250 lei Total deviz : 740 lei Nu se aplica TVA. Piesele sunt de origine externa. Livrare piese de schimb si reparatii/montat ,de la comanda ferma aprobata este de 15 - 35 zile lucratoare. Va multumim anticipat, Departament Ofertare, Grigore Ion

Număr anunț
DA25674051
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA SAPOCA (CUI 3724415)
Furnizor / câștigător
TOTALO HDO PROFESIONALE S.R.L. (CUI 40754445)
Cod CPV
50880000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
740 RON
Valoare atribuită
740 RON
Data publicării
22.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

740 RON

din 740 RON estimat