Atribuită
Cumpărare directă
DOZA PT 75X75X37 SD7 332-907 BUC 3,00 3,43 8,65 1,64 20 1016846 DOZA PT 89X43X37 MINI 25 310-908 BUC 4,00 3,65 12,27 2,33 30 1004222 PLEXO INTR CAP SCARA IP55 069711E BUC 4,00 36,90 124,03 23,57 40 4006708 DIBLU/SURUB TSS 6X50 62200B0605000 BUC 70,00 0,42 24,71 4,69 50 1005479 TABLOU ELECTRIC 6L IP40 BUC 1,00 17,39 14,61 2,78 60 1026427 SYA PRIZA CP PROT COPII 2M GW20265 BUC 8,00 12,00 80,67 15,33 70 1026507 SY DOZA APARENTA 4 MOD IP55 GRI GW27044 BUC 4,00 28,99 97,45 18,51
- Număr anunț
- DA25703214
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 31681000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 362,39 RON
- Valoare atribuită
- 362,39 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.