Atribuită
Cumpărare directă
Oferta pentru reinnoiri Primaria Satulung PENTRU ANUL 2020 Asigurare cladire Scoala Pribilesti -1581 ron-polita 1902162-scadent pana la 31.05.2020 Asigurare cladire Scoala Finteusul Mic -1408 ron-polita 1902167-scadent pana la 31.05.2020 Asigurare cladire Scoala Satulung -2 991 ron-polita 1901996-scadent pana la 05.09.2020 Asigurare cladire Camin Pribilesti-1008 ron-polita 1901573-scadent pana la 26.10.2020 Asigurare cladire Camin Satulung-1483 ron-polita 1901574-scadent pana la 26.10. 2020 Asigurare cladire Camin Fersigi-1008 ron-polita 1901575-scadent pana la 26.10. 2020 Asigurare cladire Camin Mogosesti-1127 ron-polita 1901576-scadent pana la 26.10. 2020 Asigurare cladire Camin Ariesul de Padurei-683 ron-polita 1901828-scadent pana la 28.12. 2020 Asigurare cladire Centru M. Finteusul Mic -1029 ron-polita 1901829-scadent pana la 28.12. 2020 Asigurare cladire Sediul Primariei Satulung-1338 ron-polita 1901830-scadent pana la 28.12. 2020 Asigurare Grup Pomieri Voluntari ISU-1793ron-scadent pana la 28.12. 2020
- Număr anunț
- DA25685470
- Autoritate contractantă
- COMUNA SATULUNG (CUI 3626905)
- Furnizor / câștigător
- LESINSCHI DANIEL - ASISTENT IN BROKERAJ (CUI 39825305)
- Cod CPV
- 66510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.449 RON
- Valoare atribuită
- 15.449 RON
- Data publicării
- 26.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.