Atribuită Cumpărare directă

ADAPTOR WIRELESS TP-LINK TL-WN823N

Număr anunț
DA25684694
Autoritate contractantă
Comuna Branesti (Primaria Branesti) (CUI 4344457)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
30237000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,45 RON
Valoare atribuită
176,45 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,45 RON

din 176,45 RON estimat