Atribuită
Cumpărare directă
ACHET PRODUSE PAPETARIE:HARTIE COPIATOR A4 IK COPY-20TOP;HARTIE COPIATOR IQ A3 80GR-1TOP;NOTES ADEZIV 75*75 INFO BRILIANT-12BUC;CUTIE ARHIVARE 330*245*160MM-10BUC;FOLII PROTECTIE A4-200BUC;DOSAR CARTON SINA REZISTENTA-100BUC;MINA PIX X20 CN-100BUC;CREION CU GUMA COLORARTE-36BUC;MANUSI LATEX 100B/CUT-4CUT.
- Număr anunț
- DA25709714
- Autoritate contractantă
- COMUNA DOROBANTU (CUI 4793901)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL STORE PLUS S.R.L. (CUI 41042100)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 735,80 RON
- Valoare atribuită
- 735,80 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.