Atribuită Cumpărare directă

Nr. crt. Denumire produs UM Cantitate Pret/UM fara TVA Valoare fara TVA 5 Saci menaj 120 L, 10 buc/set rola 100 8.29 829.00 6 Saci menaj cos birou 35 l rola 100 2.98 298.00 Saci menaj cos palier 60L, 10 buc/ rola Rola 100 2.59 259.00 9 Detergent lichid pentru geamuri Clin 500ml buc 10 4.42 44.20 13 Sapun lichid Profesional 5L Promax bidon 3 26.33 78.99 14 Hartie igienica role mari pentru dispenser 2straturi/100m rola 100 3.39 339.00 16 Detergent WC Domestos ambalat la bidon 5L buc 5 28.61 143.05 22 Prosop hartie 3 straturi, 2 buc/ set Set 15 6.26 93.90 TOTAL 2085.14 Preturile nu contin TVA; Costul transportului este inclus in pret; Termen de livrare maxim 5 zile de la comanda ferma; Termen de plata maxim 30 de zile de la data receptiei marfii. Valabilitatea ofertei este de 30 de zile

Număr anunț
DA25786275
Autoritate contractantă
TEATRUL C.I.NOTTARA (CUI 4266634)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.085,14 RON
Valoare atribuită
2.085,14 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.085,14 RON

din 2.085,14 RON estimat