Atribuită Cumpărare directă

Nr. Produs sau serviciu Cant. U.M. Pret buc. Val. TVA Val. TVA Total 1 Iepurasul cel fricos. Povestiri din padurea verde - Claudia Cojocaru ISBN: 9786068553054 - Teopiticot 20 BUC 5.5905 111.81 5% 5.59 117.4 2 Nuvele povestiri teatru - Barbu Stefanescu Delavrancea ISBN: 9789737664341 - Nicol - A4A3 15 BUC 6.0762 91.14 5% 4.56 95.7 3 Legende sau basmele romanilor - Petre Ispirescu ISBN: 9789738958302 - Andreas - A4B1 15 BUC 6.0762 91.14 5% 4.56 95.7 4 Padureanca Moara cu noroc si alte nuvele (Ioan Slavici) ISBN: 9786068271187 - Andreas - A6B4 15 BUC 7.8571 117.86 5% 5.89 123.75 5 Micul print - Antoine de Saint-Exupery ISBN: 9789738373884 - Regis - A9F1 15 BUC 3.5714 53.57 5% 2.68 56.25 Total fara TVA 5 % 465.52 Lei Total TVA 5 % 23.28 Lei Total 488.8 Lei

Număr anunț
DA25777115
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Sfantul Nicolae (CUI 29078547)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
465,52 RON
Valoare atribuită
465,52 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

465,52 RON

din 465,52 RON estimat