Atribuită Cumpărare directă

Saci medicali speciali - 40 litri pentru colectare deseuri medicale, (in recipiente de plastic). Cantitatea necesara este de 128 bucati. Pretul include toate cheltuielile inclusiv cele pentru transport.

Număr anunț
DA25722592
Autoritate contractantă
Compania de Apa Arad S.A. (CUI 1683483)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
158,72 RON
Valoare atribuită
158,72 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

158,72 RON

din 158,72 RON estimat