Atribuită
Cumpărare directă
-Tabla striata 3mm grosime = 156kg - 4,3 lei /kg, tabla constr.2mm ol37 = 29kg - 4,3 lei/kg, teava rectang. 50x30x2 = 50ml - 11 lei/ml, teava rectang. 40x30x2 = 17 ml - 9 lei/ml, g 30x20x2 = 19teava rectang. ml - 6 lei/ml, teava rectang. 30x30x2 = 7ml - 7 lei/ml, teava rectang. 40x20x2 = 7ml - 6 lei/ml, electozi sudura 2x350mm = 6kg - 20lei/kg, vopsea pe baza de rasini alchidice = 6kg - 20lei/kg, grund alchidic = 6kg - 15 lei/kg, diluant = 6 kg - 10lei/kg, disc abraziv cu insertii metalice = 5buc - 10 lei/buc
- Număr anunț
- DA25737142
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI (CUI 6247787)
- Furnizor / câștigător
- E & C BEFCRIS CONSTRUCT S.R.L. (CUI 28276309)
- Cod CPV
- 44110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.143,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.143,50 RON
- Data publicării
- 04.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.