Atribuită Cumpărare directă

Asigurare CASCO,autoturism Renault Megan 1600 cmc, an fabricatie 2007

Număr anunț
DA25727320
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE HARGHITA (CUI 11330470)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.486 RON
Valoare atribuită
1.486 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.486 RON

din 1.486 RON estimat