Atribuită
Cumpărare directă
Termometrul UNI-T UT300R, folosind cea mai recenta tehnologie, permite masuratori de temperatura in intervalul 32° C - 42,9° C. Precizia ridicata a dispozitivului permite un control rapid si precis al temperaturii corpului, precum si a altor elemente ale mediului, de exemplu obiecte, alimente, lichide. Termometru fara contact Termometrul digital UT300R, datorita tehnologiei infrarosu, permite masuratori de la o distanta de 5 la 10 cm. Doar aduceti dispozitivul aproape frunte si cititi temperatura! Acest lucru este util in special in situatiile in care doriti sa va verificati rapid si fara stres temperatura corpului. Termometru pentru perioada epidemiei Termometru pentru epidemii Va intrebati ce termometru fara contact va fi potrivit pentru a verifica rapid temperatura angajatilor sau a vizitatorilor dumneavoastra intr-o epidemie sau in caz de alta urgenta? Termometrul UT300R va fi o alegere excelenta! In cazul in care valoarea depaseste 37,2° C, dispozitivul va va notifica printr-o alarma sonora. Termometru usor de utilizat Termometrul UT300R este dotat cu un maner ergonomic si se remarca prin simplitatea utilizarii. Masuratorile pot fi verificate rapid pe un afisaj transparent, iar lumina LED de fundal face posibila utilizarea dispozitivului si noaptea. ATENTIE: Acest produs NU este un dispozitiv medical! MĂSURAREA TEMPERATURII CORPORALE Interval: 32° C ~ 42,9° C (89,6° F ~ 109,2° F) Precizie: +/- 0,3° C (+/- 0,6° F) Repetabilitate: 0,3° C (0,6° F) Rezolutie: 0.1 Timp de răs
- Număr anunț
- DA25781102
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORDARENI (PRIMARIA CORDARENI) (CUI 8613981)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 38412000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 251,26 RON
- Valoare atribuită
- 251,26 RON
- Data publicării
- 12.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.