Atribuită
Cumpărare directă
Test rapid COVID-19 IgG/IgM (boala provocată de noul Coronavirus) Acesta este un test recomandat pentru detectarea Covid 19. Test COVID-19 IgG/IgM Test imunologic cromatografic pentru detectarea calitativa a anti-SARS-CoV-2 IgG si IgM in probe de sange, secretii sau plasma recoltate de la pacienti simptomatici. Atentie! Acest test este dezvoltat cu scopul diagnosticarii si infectiilor SARSCoV. Procedura de testare nu este automata si nu necesita nici o pregatire sau calificare speciala. Utilizare prevazuta Testul COVID-19 IgG/IgM este o imunodozare cromatografica cu flux lateral pentru detectarea calitativa a anti-SARS-CoV-2 IgG si IgM in sangele corpului uman, in probele de ser sau plasma a pacientilor simptomatici Nota: -Declaratii de conformitate conform Legislatiei in Vigoare -ISO 13485:2016 -ISO 23640:2015, EN 13612:2002; EN 13641:2002; EN ISO 14971:2012; -EN ISO 18113-1:2011; ISO 18113-2:2009; EN1041-2008; EN ISO 15223-1:2016
- Număr anunț
- DA25722426
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL PNEUMOFTIZIOLOGIE BRAD (CUI 4634256)
- Furnizor / câștigător
- ROBENA TRADING S.R.L. (CUI 42109004)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.525 RON
- Valoare atribuită
- 1.525 RON
- Data publicării
- 02.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.