Atribuită Cumpărare directă

Kit biopsie san. Contine: 1. Ac semiautomat tip ghilotina cu dubla tragere cu introducator coaxial 14G; 2. Kit husa pentru sonda ecografica de uz general husa sterila sa fie din CIV-Flex latex-free telescopically-folded cu dimensiunea de 14 x 61cm. 3. Câmp operator bistratificat steril dimensiunea 50x60cm Ambalat steril de unica folosinta. Prezenta tine loc de comanda

Număr anunț
DA25722889
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HARSOVA (CUI 4700791)
Furnizor / câștigător
TRANS-MENTOR SRL (CUI 18284932)
Cod CPV
33141323-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.113,20 RON
Valoare atribuită
1.113,20 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.113,20 RON

din 1.113,20 RON estimat