Atribuită
Cumpărare directă
Capsator metalic 35 coli, Perforator metalic 35 coli, Indigo carbon, Agrafe metalice de birou 28 mm, Dosar plastic cu sina si doua 2 perforatii, pix creion corector 7 ml, Folie de protectie documente A4, Pix pixuri unica folosinta cu capac corp plastic= albastru, Lipici solid stick 40g, Fluid alb corector cu burete 25 ml , Index post-it notes stick adeziv din PLASTIC 45 x 12, Mine rezerva creion mecanic HB 0.5mm = 10 set, Mine rezerva creion mecanic HB 0.7mm = 10 set.
- Număr anunț
- DA25726050
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Interne - Unitatea Speciala de Aviatie Bucuresti (CUI 13495254)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 663,80 RON
- Valoare atribuită
- 663,80 RON
- Data publicării
- 02.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.