Atribuită Cumpărare directă

DIPLOMA SCOLARA MODEL 9 2019, 151 buc Diploma gradinita Taida 2018 - 92 buc DIPLOMA SCOLARA 2017 MODEL 4 - 100buc Certificat de absolvire - 44 buc

Număr anunț
DA25726701
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SIMAND (CUI 29029838)
Furnizor / câștigător
ALPHA GROUP SRL (CUI 14346218)
Cod CPV
22000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
303,78 RON
Valoare atribuită
303,78 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

303,78 RON

din 303,78 RON estimat