Atribuită
Cumpărare directă
MARKER PERMANENT-20BUC,BANDA CORECTOARE-10BUC LIPICI 21GR-50BUC,RADIERA-50BUC,CARIOCA 12CUL-150SET,PANZA PICTURA 50/70-8BUC,ASCUTITOARE MECANICA-6BUC,NOTES ADEZIV 76*76-16BUC,CREIOANE 12CUL-160SET,CREIOANE CU RADIERA-500BUC,PERFORATOR 150COLI-1BUC,CAPSATOR 50COLI-1BUC
- Număr anunț
- DA25733790
- Autoritate contractantă
- CENTRUL EDUCATIV BUZIAS (CUI 16643452)
- Furnizor / câștigător
- OFFICEMAT 30 SRL (CUI 18278949)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.521 RON
- Valoare atribuită
- 2.521 RON
- Data publicării
- 03.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.